Planetos ežerų apžvalgininkai turi blogų naujienų.
Ypatingas žmonių bruožas leidžia geriau atpažinti gyvūnų skleidžiamuose garsuose užkoduotas emocijas.
Sensacingas tyrimas atskleidė: skruzdžių lėliukių išskiriamas maistingas skystis padeda pamaitinti jų kolonijas.
Mokslininkai trejus metus stebėjo per 500 žmonių ir darsyk įrodė, kad vienas konkretus veiksnys lemia, kaip greitai užmiegame.
Vienas žmogus sugalvoja mintį, o kitas ją stebuklingai atspėja. Dauguma mokslininkų telepatiją laiko nesąmone, tačiau kaip yra iš tiesų?
Augančiai pasaulio populiacijai stinga geriamojo vandens, o klimato kaita šią situaciją dar labiau paaštrina. Karščio bangos išdžiovina ežerus, o smarkios liūtys užteršia vandenį. Inžinieriai…
Žemėje galime stebėti visiškus ir dalinius Saulės užtemimus. Ar kitose Saulės sistemos planetose jie taip pat vyksta?
Aplink Černobylio ketvirtąjį reaktorių esančiose žaliosiose zonose vis dar tvyro radiacija. Remiantis naujuoju tyrimu, vieni iš mažųjų vietovės gyventojų ypatingai prisitaikė prie nepalankios aplinkos.
Ar kada esate apsiavę sportinius batelius, išėję pabėgioti ir staiga pajutę, kad susuko pilvą? Tikrai nepavydėtina situacija. Remiantis nauju tyrimu, tokiu atveju gali padėti…
Naujo tyrimo duomenimis, modifikavus apsaugą nuo saulės spindulių reguliuojančius sojų pupelių genus, derlius gali padidėti 20 procentų.
Spiečiai skėrių, atsparios bakterijos ir smarkios audros – klimato kaitai įgaunant pagreitį, Žemė patirs nelaimių, panašių į aprašytąsias Biblijoje. Tačiau, kitaip nei senovės egiptiečiai,…
Apie Visatą žinome daugiau nei apie Žemės vandenynus – pastarųjų ištirta vos 5 %. Garsaus prancūzų režisieriaus vaikaitis išsikėlė tikslą 18 m gylyje įkurti didžiausią pasaulyje…
Gali būti, kad Šveicarijos Alpėse mokslininkai rado vienos didžiausių kada nors Žemėje gyvenusių plėšrių jūrų pabaisų pažeistą dantį.
Naujas skaitytuvas naudoja oro uostų saugumo patikrai analogišką technologiją ir 97 % tikslumu aptinka vėžines ląsteles.
Mokslininkai ilgą laiką nežinojo, iš kur kraujo kirmėlės gauna nuodingus varinius dantis, bet 20 metų tyrimų atskleidė, kad šie gyvūnai patys juos pasigamina naudodami…
2014 m. Malaizijos orlaivis dingo be pėdsakų ir nuo to laiko jo daugiau niekas nematė. Kodėl didžiųjų lėktuvų juodosiose dėžėse nėra GPS siųstuvų, kad būtų…
Insekticidai pakeitė tarakonų genus, todėl žmonių nekenčiami kenkėjai mažiau trokšta cukraus ir daug greičiau dauginasi.