Trintukai veikia dėl paprastos trinties. Kitaip tariant, jie nutrina pieštuko žymes nuo popieriaus.
Miegantis žmogus gali taip stipriai griežti dantimis, kad kartais atsibunda pats ir pažadina savo partnerį. Kodėl kai kurie žmonės griežia dantimis?
Naujo Suomijoje atlikto tyrimo duomenimis, jūsų tėvų raumenų masė gali turėti įtakos jūsų rizikai susirgti įvairiomis ligomis.
Tikėtina, kad, pasinaudoję kosmine observatorija „Gaia“, grupė astronomų išsiaiškino mūsų galaktikos kilmę.
Nasos nuotraukose Mėnulio paviršiuje matyti įtrūkių. Gali būti, kad jie liudija apie seisminį aktyvumą vietovėje, kurioje ateityje galėtų išsilaipinti žmonės.
Kodėl žmogaus oda taip skausmingai reaguoja į Sosnovskio barščių sultis, o avys ir galvijai šį augalą gali ėsti?
Ištyrus daugiau kaip 50 tūkst. britų kraujo mėginius paaiškėjo, kad pirmieji ligos požymiai kraujyje pasirodo daug metų prieš jai prasidedant.
Žmonės jodinėja arkliais, asilais, mulais, kupranugariais ir drambliais, bet ne zebrais. Taip yra dėl kelių svarbių priežasčių.
Kas nutiks išorinėms planetoms, kai Saulė išsiplės ir savo mirties ciklo metu praris vidines planetas? Ar jos bus nustumtos tolyn, ar išgyvens Saulės mirtį?
Nasos roveris „Perseverance“, remdamasis radaro duomenimis, rado aiškių įrodymų, kad Jezero krateryje Marse kadaise telkšojo vanduo.
Kai gyvūnai, tarp jų – ir žmonės, leidžia laiką su kitu individu, su kuriuo juos sieja artimas ryšys, smegenyse tai palieka unikalų pėdsaką.
Krabai yra tikri pionieriai, užkariaujantys naujas teritorijas. Metų metus trukęs gyvūnų istorijos tyrimas suteikė įdomių žinių apie nuolat besikeičiančią evoliucijos prigimtį.
Nuo pat atvykimo 2012 m. rugpjūtį Nasos marsaeigis „Curiosity“ keliauja po Marse esantį Geilo kraterį ir ieško mikrobų pėdsakų.